У Мережі з’явилася офіційна заява від представників Huawei, в якій йдеться про швидкий захід, який плаується. Скоріш за все, це буде прес-конференція, присвячена новим продуктам. Захід призначено на 24 лютого, що підтверджено одним з інсайдерів.

Йдеться про користувача з ніком @ RODENT950, який відмінно володіє інформацією зі стану Huawei. На своїй сторінці в Twitter він опублікував пост, в якому говориться, що однією з імовірних новинок може стати недавно забутий Huawei Mate X. Найімовірніше, це буде нова версія гнучкого смартфона з деякими доопрацюваннями.

Якщо вірити джерелу, то навіть є перелік нововведень, які торкнулися цього пристрою під назвою Huawei Mate Xs. Передбачається, що апарат вийде на платформі Kirin 990 5G, а це означає, що саме Huawei Mate Xs може стати першим гнучким смартфоном на ринку, який буде підтримувати мережі п’ятого покоління.

Але найважливіша зміна торкнулася найбільш уразливого елементу гнучкого девайса – шарнірного пристрою. Це елемент був перероблений і тепер можна не побоюватися попадання сміття всередину цього елемента. Також позитивні зміни торкнулися і екрану, який поставляє компанія Samsung. Тепер на дисплеї Huawei Mate Xs є дуже міцна захисна плівка. І ще варто звернути увагу на акумулятор збільшеної місткості, а також прискорену зарядку SuperCharge потужністю 65 Вт.

Читайте також  Samsung може представити гнучку версію Galaxy Note 20

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут