Apple є однією з найбільш технологічних і інноваційних компаній. Наприклад, вона бере участь в консорціумі для автомобільних розробок, де зараз на всю силу ведеться впровадження технології Digital Key 2.0, що працює на основі технології NFC.

Apple, в свою чергу, трохи модернізувала цю можливість під себе, випустивши власний додаток «CarKey», який буде працювати спільно з автомобілями, у яких є опція CarPlay. 

Apple Car

Якщо вірити даним, що були виявлені в початковій бета-версії iOS 13.4, то Apple працює над новою версією цієї функції. Це дозволить власникам авто (і не тільки) за допомогою iPhone або Apple Watch користуватися автомобілем з підтримкою функції CarPlay. А ключі, які знаходяться в додатку Wallet, можна буде передавати іншим людям, яким довіряє власник, за допомогою iMessage.

Зробити це можна лише в приватному чаті, а ось в групових бесідах це робити не можна в цілях безпеки. Тепер, якщо ви передаєте ключі для користування автомобілем іншій людині, він отримає повідомлення: «(Власник транспортного засобу) запропонував вам використовувати (модель авто) з доступом розблокування і водіння». Причому доступ може бути, як постійний (член сім’ї), так і тимчасовий (механік).

2 1

До речі, щоб уникнути неприємних ситуацій з безпекою, кожен доступ до автомобіля здійснюється за допомогою функції «CarKey» і підтверджується за допомогою ідентифікації особистості. Тобто співвласник, який отримав ключі, повинен пройти верифікацію за допомогою Face ID або Touch ID. Ця функція дуже корисна, але поки невідомо, коли вона з’явиться в загальному доступі. Є думка, що вона з’явиться з виходом iOS 13.4, орієнтовно 31 березня.

Читайте також  Власники iPhone поскаржилися на баг в Safari». Як виправити

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут