Китайські торгові майданчики досить лояльно ставляться до продажу підробок і копый під відомі бренди. AliExpress формально бореться з фейками, але все ж іноді допускає їх продаж.

Сайт ITHome виявив на AliExpress магазин Kimtien, який раніше торгував підробленими смартфонами на власному сайті, а тепер вирішив розширити аудиторію. В його асортименті можна знайти підроблені копії смартфонів Samsung і Huawei, щоправда, всюди в якості виробника вказана фірма Kimtien.

Вартість підробок дуже низька – приблизно 20% від ціни оригіналу. Наприклад, фейковий Galaxy S10 + можна придбати за 158 доларів, тоді як зазвичай він коштує близько 800 доларів.

Kimtien

Підробки відрізняє недбала збірка і дуже слабкі комплектуючі. Само собою, в них не використовуються топові процесори Qualcomm або Exynos, замість них встановлені чіпи MediaTek початкового рівня, широко доступні численним китайським виробникам. Також не варто сподіватися на якісні екрани і заявлений обсяг пам’яті.

Читайте також  Xiaomi випустить нову версію Mi 10 з величезним екраном

В описах смартфонів в магазині Kimtien іноді використовуються фотографії та прес-рендери оригінальних пристроїв з замазаними брендами. Не виключено, що це відверті підробки і покупцям приходять пристрої, на яких вказані найменування популярних брендів (Samsung, Huawei та ін.), А на коробках наводяться неправдоподібні характеристики, скопійовані у оригіналів. Як довго проіснує магазин Kimtien, складно сказати. Не виключено, що AliExpress найближчим часом видалить його за продаж фейковий продукції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут