За даними галузевого звіту, продажу PlayStation 4 і Xbox One в США знижуються швидше, ніж очікувалося. Витрати на обладнання знизилися на 35 відсотків у січні 2020 року порівняно з тим же періодом минулого року.

Також в звіті NPD Group повідомляється, що загальні витрати на ігри в цілому, включаючи апаратне забезпечення, ПО, аксесуари і відеокарти впали на 26 відсотків у порівнянні з минулим роком. Аналітик Niko Partners Деніел Ахмад зазначає, що продажі консолей PS4 і Xbox One в січні 2020 року, значно нижче, ніж PS3 і X360 в січні 2013 року. За його словами, продажу Nintendo Switch залишаються на стабільному рівні.

Ахмад пояснює спад продажів «поєднанням різних чинників», включаючи той факт, що PS4 і Xbox One «трималися в поточних цінових категоріях протягом декількох років». Також на зниження попиту вплинули ранній анонс PS5 і Xbox Series X з підтримкою зворотної сумісності і затримка AAA-проектів таких, як Cyberpunk 2077 і «Одні з нас 2». 

Нагадаємо, PlayStation 5 і Xbox Series X вийдуть в кінці цього року. У Nintendo немає планів по випуску оновленої моделі Switch в 2020 році, компанія зосередиться на просуванні Switch Lite.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут