Відсвяткувавши Китайський новий рік, і не дивлячись на бурхливий коронавірус в Китаї, Xiaomi  все ж показала свої флагмани Mi 10 і Mi 10 Pro в Китаї. І це смартфони більше про маркетинг і є відчуття, що стояла мета «засунути все і по максимуму». Компанії захотілося показати, що «дивіться, ми теж так вміємо» і зовсім нема чого платити більше за Galaxy S20.

На тлі такої погоні за максимальними характеристиками компанія не показала спрощений і зменшений варіант – Xiaomi Mi 10 SE. І така модель не вийде і в майбутньому. Глава відділу компанії по програмним продуктам Чжан Гоцюань на своїй сторінці в мережі Weibo повідомив про те, що в цьому році SE-версії не буде.

Схоже, що рішення не випускати Xiaomi Mi 10 SE компанія прийняла досить давно. Ще в минулому році директор по продуктах Xiaomi Ванг Тен Томас заявляв про те, що спостерігається падіння попиту на компактні субфлагманскі пристрої. Витрати на їх розробку не покриваються доходами від їх реалізації. Все вказує на те, що Xiaomi Mi 9 SE став останнім компактним субфлагманом в модельному ряду компанії.

 

Можливо, справа не тільки в падінні попиту. На перше місце поставлено розрахунок. Цінники на Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro виросли майже на третину в порівнянні з попередниками. І це суттєвий стрибок для Xiaomi, яка раніше надавала перевагу жорстко демпінгувати цінами.

Є відчуття, що далеко не всі шанувальники компанії готові платити більше за її смартфони, нехай навіть за своїми характеристиками вони не сильно поступаються іншим конкурентам. У цій ситуації субфлагман Xiaomi Mi 10 SE міг користуватися набагато більшим попитом, підриваючи продажу старших побратимів.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут