Новітня технологія мереж п’ятого покоління починає набирати обертів. І хоча вона доступна ще далеко не всюди, фахівці переконані, що мережі новітнього п‘ятого покоління стануть основною причиною збільшення продажів для великих виробників смартфонів в цьому році. Американський гігант Apple не упустить можливості підняти показники в 2020 році, чому свідчать чутки про відразу декількох новинок компанії з підтримкою 5G.

Відповідно до нового звіту Fast Company, Apple може прийняти рішення про використання власного антенного модуля замість пропрієтарного рішення від Qualcomm – QTM 525 mmWave. Як повідомляє джерело «зі знанням планів Apple», Apple буде використовувати модем Qualcomm X55 на своїх 5G iPhone і розробить для нього власну антену.

 

За словами фахівців, Apple не хоче плідно співпрацювати з компанією Qualcomm по двох цілком очевидних причинах: по-перше, це призведе до потовщення нових iPhone (витонченість продукції завжди було важливою складовою частиною загального дизайну Apple), а, по-друге, компанії просто доведеться платити більше гонорарів Qualcomm.

 

Apple створить свій велосипед: інженери компанії проектують спеціальні 5G-антени для наступних iPhone - фото 2

 

iPhone з підтримкою 5G від Apple буде комплектуватися фазованною антенною решіткою , яка використовує два джерела для формування сигналу. Напрямок сигналу в цьому випадку може змінюватися за допомогою електроніки.

Основною проблемою при створенні 5G-антени зразка mmWave є факт того, що такі антени складні в проектуванні через більш високі частоти – в їх виробництві доводиться бути більш акуратними.

Apple створить свій велосипед: інженери компанії проектують спеціальні 5G-антени для наступних iPhone - фото 3

Apple відома створенням не найкращих комплектуючих. Багато в Мережі досі пригадують «Яблучною компанії» фіаско з iPhone 4, сигнал якого падав, якщо користувач тримав його «неправильно». Подивимося, навчилася компанія на своїх помилках.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут