Вже декілька років незмінно Sony діє за одним сценарієм: на виставці MWC вона представляє свій головний флагман сезону, а восени на IFA виходить його вдосконалений варіант. В цьому році компанія змушена буде відійти від цієї стратегії через скасування виставки в Барселоні.

Коли доречно чекати анонс флагмана Xperia 1.1, невідомо. Компанія не визначилася з датою релізу. Зате не байдикують інсайдери, що розкрили цікаві особливості смартфона. За їхньою інформацією, у випадку з Sony Xperia 1.1 виробник може відійти від практики встановлювати свої датчики в камери. Перевагу буде надано сенсорам від конкурента – Samsung.

Sony Xperia 1.1 перевершить за якістю зйомки 8К флагман Samsung Galaxy S20? - фото 2

 

Зокрема, Xperia 1.1 може запропонувати такий же набір датчиків, який встановлений в Samsung Galaxy S20 +: 12 Мп (f / 1.8) + 64 Мп (телеоб’єктив, f / 2.0) + 12 Мп (ширококутна, f / 2.2) + ToF. З чуток, 2 або навіть 3 з них будуть модулі від Samsung. Датчики зображення Sony одні з кращих в світі і складно зрозуміти, чим могла керуватися компанія, відмовляючись від власних сенсорів. Визнання переваги конкурента? Або ця інформація фейк?

Однією з фішок камери стане можливість записувати відео у форматі 8К з підтримкою розширеного динамічного діапазону HDR. Тоді як той же Galaxy S20 не отримав HDR для режиму зйомки 8К.

Крім того, прийшло повідомлення, що готується до виходу Xperia 9, який запропонує дисплей з широким «чолом», чіпсет Snapdragon 765 і потрійну тильну камеру.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут