Цього року MWC не відбудеться. Виставка стала ще однією «жертвою» глобальної стурбованості через спалах коронавірусу. Рішення про скасування заходу змушує багато компаній змінювати графік анонсів. Серед тих, хто змушений внести корективи в реліз пристроїв виявилася і Xiaomi.

23 лютого на MWC 2020 повинна була відбутися глобальна прем’єра флагманів Xiaomi Mi 10. Вона скасована. Компанія офіційно оголосила, що глобальний реліз відкладено. Пізніше буде організовано окремий захід в Європі, на якому і будуть показані флагмани.

Тим часом глава Xiaomi Лей Цзюнь закликав виробників смартфонів якомога швидше повернутися в колишній робочий ритм. За його словами, коронавірус завдає серйозної шкоди економіці країни.

Сьогодні Лей Цзюнь провів в прямому ефірі презентацію флагманської серії Xiaomi Mi 10. На початку свого виступу він з’явився в масці на обличчі, тим самим продемонструвавши підтримку всім тим зусиллям, які робляться в Китаї для боротьби з небезпечною пневмонією. Він нагадав, що з містом Ухань, який є епіцентром спалаху коронавірусу, його пов’язують чотири роки навчання в коледжі.

Уже після презентації стало відомо, що перші партії Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro отримають AMOLED-дисплей виробництва Samsung. Але пізніше не виключений перехід на OLED-панелі від китайської компанії Huaxing Optoelectronics, яка зараз працює над тим, щоб почати масове виробництво таких панелей.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут