Джерело DigiTimes передрікає дефіцит майбутніх iPhone 12. На їхню думку, коронавірус сильно загальмовує тестування і розробку наступного флагмана Apple.

Спалах хвороби вплинуло на роботу багатьох китайських заводів і постачальників, які є важливим ланцюжком в процесі створення нових iPhone. Вплинула це ще м’яко сказано – багато підприємств просто закриті.

Експерти припускають, що на вихід iPhone 9 (SE 2) коронавірус вплинути не встиг. На час виникнення нестабільної ситуації, смартфони вже були запущені у виробництво. Є ймовірність, що їх представлять з невеликим запізненням, але це максимум що їм загрожує.

З iPhone 12 ситуація зворотна. DigiTimes повідомляє, що на даному етапі купертіновці повинні були відправити в Китай своїх інженерів для проведення тесту EVT (Engineering Validation Test) на прототипах майбутніх смартфонів. Цей тест є важливим процесом перед запуском виробництва пристроїв. Те, що відбувається в Китаї, звичайно ж, не дозволяє відправити туди співробітників.

До того ж, згадайте офіційні заяви Qualcomm і Apple, які працювалив над чіпами 5G для новинок. Уже тоді компанії заявляли, що працюють в прискореному режимі і в стислі терміни планують виготовити ті самі чіпи. Коронавірус точно ні у кого в планах не було. Отже, це також може позначитися на пристроях або їх постачанні.

Погіршує все нестабільність ситуації. Ніхто не знає, коли це припиниться і коли всі компанії зможуть встати на “звичні рейки”. Швидше за все, виробник в будь-якому випадку проведе традиційну презентацію в вересні. Однак, поставки смартфонів будуть відбуватися не так швидко.

Ось такий челлендж у Apple в цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут