Всі ми з нетерпінням чекали, коли представники Samsung офіційно виведуть на ринок нову лінійку пристроїв – Galaxy S20. Вчора це нарешті відбулося і як всі і думали, вартість цих новинок зашкалює. Так, Galaxy S20 Ultra в США оцінений в 1 400 доларів, на вітчизняному ж ринку дана модель обійдеться покупцеві в 37,999 тисяч гривень.

Судячи з цього, можна сказати, що Galaxy S20 Ultra став найдорожчим пристроєм південнокорейського виробника, якщо не брати до уваги гнучкі моделі і спеціальні версії. Здається, що такий девайс повинен був комплектуватися усіма необхідними аксесуарами, але на жаль.

technoportal

Після презентації смартфонів стало відомо , що Galaxy S20 Ultra, як і молодші пристрої цієї лінійки, комплектуються зарядними пристроями, потужністю всього лише 25 Вт. Хоча флагманський апарат цієї лінійки підтримує 45-ватну зарядку.

А знаєте, за якою ціною можна придбати швидку зарядку для Galaxy S20 Ultra? Її ціна 50 доларів, що робить цей девайс ще коштовнішим. А взагалі, вся ця ситуація схожа на ту, якою не нехтують в Apple.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут