Компанія Xiaomi вже вкотре працює за одним сценарієм, взимку або навесні випускає свій головний флагман сімейства Mi. Цього року таким черговим топовим пристроєм стане Xiaomi Mi 10 і його прем’єра призначена на 13 лютого.

За кілька днів до анонса компанія вирішила не робити з дизайну смартфона таємницю і опублікувала рендер, що демонструє його екстер’єр. У пристрої зберігся дизайнерський вигляд попередника – Xiaomi Mi Note 10: спинка новинки практично повністю повторює вже знайомий нам по іншим смартфонам вигляд. З відмінностей від Xiaomi Mi 9 варто лише зазначити поява четвертого датчика зображення.

Повністю позбавлятися від вирізу в зігнутому по крайках дисплеї не стали. Тільки на зміну «краплевидному» вирізу прийшов круглий отвір. Сканер відбитків пальців знову інтегрували в екран. В цілому дизайн Xiaomi Mi 10 можна назвати спокійним, який не відрізняється із “загальної маси”. Перед нами практично типовий флагман 2020 року з точки зору зовнішнього вигляду і апаратної частини.

Сьогодні Xiaomi також вважає за необхідне повідомити про те, що флагман отримає систему рідинного охолодження. Компанія стверджує, що вони ретельно продумали дизайн корпусу, який сприяє ефективному розсіюванню тепла, а штучний інтелект дозволяє коригувати «тепловий дизайн». Створювали систему охолодження з застосуванням графена, міді і графіту, а також є матричний датчик температури.

Своєю думкою про Xiaomi Mi 10 поділився і колишній віце-президент Meizu – Лі Нань, який заявив про те, що у новинки є дві особливості, які змушують чекати її з нетерпінням. Перш за все, це чіп Snapdragon 865, який повинен запропонувати вражаючі ігрові можливості.

Але відмінна апаратна платформа це не все, що потрібно смартфону. Дисплей з високою частотою оновлення, ефективна система відводу тепла і інші елементи повинні працювати в унісон. В іншому випадку, за словами Лі Нань, висока продуктивність процесора буде витрачена даремно.

В якості другої відмінної риси Xiaomi Mi 10 колишній віце-президент Meizu назвав підтримку відеодзвінків на апаратному рівні.

Разом з тим Лі Нань попередив, що коштувати Xiaomi Mi 10 буде аж ніяк не дешево. Але зростання ціни, на його думку, виправданий в нинішніх умовах і з урахуванням тих характеристик, які запропонує смартфон.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут