Ось уже кілька місяців на ринку торгують Samsung Galaxy Fold, який позиціонується як новий флагман, експериментальна модель і пристрій для технофанів.

За Samsung Galaxy Fold просять трохи менше $ 2000.. Дорога і статусна іграшка. За підрахунками самої компанії, на початок січня 2020 року її змогли дозволити собі 400-500 тисяч користувачів.

Звичайна практика – вартість смартфона падає після декількох місяців продажів. На такий розвиток подій можна було розраховувати і в цей раз. Але ні. Компанія не має наміру переглядати цінник. Samsung відповіла відмовою трьом найбільшим стільниковим операторам в Південній Кореї, які звернулися до неї з проханням знизити цінник на Galaxy Fold на $ 337.

Читайте також  Названо пристрої з найбільш якісними екранами

Таке звернення було продиктовано тим, що незабаром на ринку з’явиться другий складаний смартфон компанії Galaxy Z Flip. Однак з огляду на статусність і значення самої моделі для Samsung, вона порахувала зниження ціни недоцільною витівкою. Не варто забувати і про те, що зниження цінника не сподобається тим, хто в числі перших повірив в новий продукт і придбав Galaxy Fold.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут