Схоже, що Nubia знаходиться на низькому старті перед анонсом ігрового Red Magic 5G. Компанія сама оголосила про плани випустити незабаром цю модель, а також поступово розкриває про неї якісь деталі. І всі вони в тій чи іншій мірі повинні підкреслити перевагу новинки над іншими флагманами, і показати, що вона може стати піонером у просуванні якихось фішок.

Nubia Red Magic 5G: даєш більше оперативки

Однією з “кілер-фіч” Nubia Red Magic 5G повинна отримати 16 Гб оперативної пам’яті стандарту LPDDR5. На користь цього говорить опитування, яке організував на своїй сторінці в мережі Weibo глава Nubia. Він вирішив дізнатися думку користувачів про необхідність запропонувати 16 Гб «оперативки» в смартфоні. На подив – більшість проголосували «за».

Дуже схоже, що компанія таким прозаїчним способом хоче показати, що по «заявках шанувальників» вона запропонує надлишкові 16 Гб оперативки. До речі, стільки ж оперативної пам’яті повинен отримати Black Shark 3 і не виключають вихід однієї з модифікацій Samsung Galaxy S20 Ultra.

Запропонував глава Nubia і висловитися користувачів в частині їх переваг про ємность батареї і потужності швидкої зарядки. На вибір три варіанти: 100 Вт + 4000 мАг, 55 Вт + 4500 мАг і 30 Вт + 5000 мАг. Лідирує за опитуваннями другий дует.

Нагадаємо, що вже точно відомо, що Nubia Red Magic 5G запропонує OLED-дисплей з частотою оновлення 144 Гц, флагманський чіп Snapdragon 865, ультрашвидку зарядку і він буде підтримувати 5G-мережі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут