Цієї весни Samsung та Huawei знову схрестять шпаги за звання кращого Android-флагмана. Першим побачить світло Galaxy S20 Ultra, а слідом ми побачимо дебют P40 Pro Premium Edition з пента-камерою Leica та вражаючою оптикою для неї.

Апарати запропонують схожий рівень продуктивності, OLED-дисплей з отвором під фронталки, прямокутний блок для багатомодульної камери з безпрецедентними можливостями зуму (але з різним підходом до реалізації) та Android 10 на борту.

Раніше повідомлялося, що вартість Galaxy S20 Ultra складе 1350 євро, а сьогодні з’явилися деякі дані щодо цінника на китайського конкурента. Джерело точної інформації по продукції Huawei @ RODENT950 поділився упевненістю в тому, що P40 в максимально крутій версії буде оцінений в 1200 євро.

Основна проблема полягає в тому, що поки незрозуміло, як буде поширюватися фаворит лінійки Huawei, адже ситуація з сервісами Google все ще не врегульована. Як і минулорічний Mate 30, новинка буде презентована ​​в Європі, але в продажу вона може з’явитися не одразу.

Можливо, панацеєю для Huawei стане власний пакет сервісів HMS, але незрозуміло, чи встигне компанія завершити підготовку до березня. Що стосується Samsung, то з його доступністю проблем не буде, а купити його можна буде вже в березні. У найближчі тижні все проясниться. Слідкуйте за новинами!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут