Корпорація Microsoft придумала метод перекладу користувачів на нову ОС. Фінальне оновлення Windows 7 несе в собі “прощальний баг”, через який всі шпалери перетворюються в чорний фон.

Не так давно до користувачів Windows 7 стали приходити повноекранні оповіщення про припинення підтримки. Проте Microsoft не має обмежилася цим і вирішила придумати нові способи, завдяки яким клієнти корпорації відтепер будуть користуватися більш сучасною операційною системою.

Так, згідно з інформацією користувачів зарубіжного розважально-новинного сервісу Reddit, фінальне оновлення ОС веде до видалення шпалер і заміну їх на чорний фон. “Прощальний баг” несуть в собі апдейти KB4534310 і KB4534314, випущені компанією 14 січня, коли закінчилася підтримка. Додатково до всього з подібною проблемою зіткнулися і ті, чиї шпалери встановлюються через “групову політику”. Якщо видалити нововведення, все повертається на місце.

Читайте також  Представлено флагман Meizu 17 з підтримкою 5G

1 коментар

  1. Как назвать эту контору? Одним известным непечатным русским словом? Аналоги есть впрочем в любом языке. Не хотят добром – заставим! Нагадить побольше, сделать так, что б семерка перестала нормально работать. Но любим путем принудить перейти на десятку. И громко заявить – вот видите, сколько пользователей перешли на Windows 10! А потом, когда им так захочется, начнутся проблемы (впрочем их и так хватает помимо воли “изобретателей”) и с десяткой – только потому, что так пожелет Майкрософт. Уже само неуемное стремление заставить пользователей силком перейти на это изобретение Майкрософт говорит, что что то с этой десяткой (как и с самой конторой) не так.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут