Графічна оболонка під назвою KDE Plasma допоможе користувачам Windows 7 адаптуватися в Linux. Сьогодні ввечері останній день підтримки Windows 7. 14 січня 2020 року для “сімки” вийде останнє оновлення безпеки від Microsoft і більше операційна система їх отримувати не буде – далі тільки за окрему плату в рамках розширеної підтримки для корпоративного сектора. Тим, хто не хоче розлучатися з Windows 7, але не бажає переходити на Windows 10 або купувати новий комп’ютер, була знайдена екстрена заміна.

Розробники графічного оточення KDE вирішили скористатися ситуацією і запропонували користувачам перейти на Linux з відповідним оформленням, схожим на Windows 7, щоб було легше адаптуватися в новому оточенні.

Графічна оболонка під назвою KDE Plasma пропонує звичний візуальний аналог застарілої операційної системи. Були перемальовані елементи інтерфейсу під “сімку”: віджети, подобу меню “Пуск”, фонова картинка, іконки файлів і папок, панель задач, напівпрозорі вікна в стилі Aero та інше.

Тема KDE Plasma доступна користувачам дистрибутива Feren OS на базі Ubuntu. Однак особливість дистрибутивів Linux в тому, що цю тему можна поставити на будь-яку масову ОС на її базі. Ті, хто використовують свій комп’ютер для перегляду фільмів, сидять в інтернеті або працюють з документами, перехід на Linux з інтерфейсом KDE Plasma буде найменш болючим – багато хто навіть не відчують різниці.

1 коментар

  1. Если то, что под финал выпустил для семерки Майкрософт вы считаете обновление – то я папа Римский. Заведомый вирус, предназначение которого – сделать работу семерки невозможной и вынудить пользователя поменять её на десятку (ничего другого от Майкрософт система уже не позволяет установит, разве что полная переустановка). И мир и всякие “надзирающие” конторы тихо смотрят на выходки этой гнилой зарвавшейся конторы, именуемой Майкрософт и молчат в тряпочку. А ведь если бы их заставили отдать всю ту прибыль, которую они получают такими способами – политика Майкрософт очень быстро бы поменялась (как и руководство, которое вместо доведения до ума своих разработок, все силы направляет на насильное впендривание своих сырых продуктов пользователю).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут