У сучасному світі всі ми дуже сильно турбуємося на рахунок того, що наші з вами персональні дані можуть потрапити в руки третіх осіб.і не важливо що саме це за дані – ми не бажаємо, щоб хоч щось пов’язане з нами стало відомо кому-б то не було ще. І техніка корпорації Apple, як вона сама себе позиціонує, є найбезпечнішою з точки зору конфіденційності. Жодне з пристроїв від даного виробника не буде збирати про вас будь-яку інформацію без вашого дозволу. І довгі роки так але і було.

Продукція Apple дійсно нікого в цьому плані не підводила. Однак наприкінці минулого року було виявлено, що в чомусь компанія все-токи збрехала. Справа в тому, як Ви вже можете знати, в листопаді минулого року Брайан Кребс, відомий дослідник в області безпеки зумів виявити, що iPhone 11 Pro постійно стежить за вами незалежно від вашого бажання. Так, на перший погляд це може здатися жахливим, але насправді, за більшим рахунком, в цьому немає нічого вже дуже поганого. Насправді вищевказані смартфони не зчитують про вас буквально всю інформацію. Телефони просто на постійній основі перевіряють ваше місце розташування.

І в тому випадку, якщо ви навіть виберете буквально скрізь де тільки можна відмова від визначення вашого місця розташування, iPhone 11 все-одно буде в таємниці отримувати дану інформацію. Але для чого ж це потрібно? Сам технічний гігант пояснив це тим фактом, що у всіх без винятку вищевказаних смартфонах з цифрою 11 використовується інноваційний, надширокосмуговий чіп, який необхідний для того, щоб вивести пошук втраченого смартфона на абсолютно новий рівень, зробивши його на стільки точним, на скільки це взагалі можливо. Саме тому всі iPhone 11 і повинні виконувати регулярні перевірки вашого місця розташування. І тим не менш, хоч наміри у Apple у винятковій мірі благі, все-таки далеко не всім подобається, що компанія завжди знає про те, де саме ви знаходитеся.

Однак і дане твердження є помилковим, так як вся та інформація, яку оббирає згаданий вище чіп не йде далі вашого смартфона. Але навіть цей факт не може переконати багатьох в тому, що дана міра не несе ніяких негативних наслідків. І саме тому Apple просто-напросто змушена випустити оновлення iOS, яке як раз таки і повинно буде дозволити нам з вами регулювати діяльність такого скандального чіпа. І деякі дослідники безпеки вже зараз зуміли виявити такий перемикач в бета-версії iOS 13.3.1. Розташовується він в розділі системні служби-Служби геолокації і називається Networking&Wireless. Так що в тому випадку, якщо ви один з тих власників iPhone 11, які турбуються щодо ваших особистих даних, вам потрібно всього-на-всього дочекатися наступної версії iOS.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут