Майбутні смартфони OnePlus будуть оснащуватися дисплеями з частотою оновлення 120 Гц . Глава компанії Піт Лау вже наочно продемонстрував перевагу таких екранів над 60-герцовими матрицями. Як з’ясувалося, нові «вбивці флагманів» отримають ще одну унікальну функцію.

Презентований OnePlus дисплей з частотою оновлення 120 Гц працює в парі зі спеціальним процесором передбачення і компенсації рухів MEMC, активно застосовується в сучасних телевізорах. На відео вище продемонстровано роботу даного чіпа: справа показаний оригінальний ролик, знятий з частотою 24 fps, а зліва – поліпшена за допомогою MEMC версія з частотою 120 fps.

Процесор MEMC по суті штучно домальовує кадри на основі аналізу існуючих, щоб зробити картинку плавнішою. Піт Лау обіцяє, що на смартфонах з їх новим екраном 120 Гц Fluid Display будь-яке відео зможе відображатися з частотою 120 fps, навіть якщо оригінал був знятий в 30 fps.

Поки не зрозуміло, чи буде ця функція працювати на постійній основі або ж її можна буде включати і відключати за бажанням. Наприклад, в моделях OnePlus сьомої серії з частотою оновлення екрану 90 Гц можна в будь-який момент встановити 60 Гц.

Презентація нових смартфонів OnePlus очікується в другому кварталі поточного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут