Трудові будні Huawei в області смартфонобудівництва йдуть своєю чергою, і вона готується здійснити черговий ривок або переворот в мобільній фотографії. Небачене раніше якість зйомки повинен запропонувати Huawei P40 Pro, і інсайдер RODENT950 продовжує розкривати деталі про камері цього смартфона.

За його відомостями, смартфон в якості головного отримає новий RYYB-датчик на 52 Мп зі світлосилою f / 1.9. Його розмір складе 1 / 1,3″. Нагадаємо, що попередник пропонував модуль на 40 Мп з розміром 1 / 1,7″. З урахуванням чотириразового Біннінг розмір кожного пікселя складе 2,24 мкм і на виході вийде фото дозволом 13 Мп.

Все це повинно в підсумку вивести на якісно новий рівень кольору і деталізацію фотографій, а також істотно поліпшити якість знімків в умовах недостатнього зовнішнього освітлення.

Нагадаємо, що прем’єра Huawei P40 Pro і його молодшого побратима пройде в кінці березня. Передбачається, що смартфон обзаведеться зігнутим AMOLED-дисплеєм, фірмовим флагманським чіпом Kirin 990 5G, мінімум 8 Гб оперативки і оболонкою EMUI 10 на основі Android 10. Ємність акумулятора зросте до 5500 мАг і зарядити його за короткий термін дозволить 55-ватна швидка зарядка.

Читайте також  Нужны ли нам чехлы для смартфонов?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут