У Парижі в кінці березня покажуть флагманську серію Huawei P40 . Всі профільні видання і шанувальники високих технологій не зможуть пройти повз цю подію: все-таки Huawei P40 Pro повинен стати одним з головних фотофлагманов року.

Знайдеться місце в новій лінійці і простіші моделі. Йдеться про Huawei P40 Lite, який по раннім чуткам повинен бути лише перейменованої версією Huawei Nova 6 SE, який дебютував в Піднебесній в грудні минулого року. Але, можливо, інсайдери поквапилися з цим прогнозом. У мережі з’явився знімок захисного екрану нібито для Huawei P40 Lite, яка змусила засумніватися в правильності прогнозу.

Як відомо, Huawei Nova 6 SE хизується фронтальною камерою, вписаною в круглий отвір у верхньому лівому кутку екрана. У випадку ж з захисним склом Huawei P40 Lite ми не бачимо ніякого отвору під селфі-модуль. Більш того, у верхній правій частині аксесуара є виріз, який може бути призначений для висувної фронталки.

Захисне скло також вказує на те, що Huawei P40 Lite повинен отримати плоску матрицю і досить велике підборіддя. Нагадаємо, що за чутками Huawei P40 і P40 Pro повинні володіти вигнутими OLED-дисплеями, а нижній відступ обіцяють мінімальний.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут