Компанія Samsung відмовилася від важливої ​​функції в Galaxy S20. За попередніми даними, пристрій буде мати екран з кадровою частотою 60 герц, хоча спочатку були анонсовані 120 герц.

Інсайдери в компанії повідомляють, що навіть смартфон Galaxy S20 Ultra матиме менш якісний дисплей, ніж більшість представників сучасного середнього класу. Роздільна здатність екрану в 2К збережеться з попередньої моделі. Також в Galaxy S20 Ultra будуть відсутні декілька важливих функцій камери, серед яких уповільнена зйомка і вбудовані маски для селфі.

Користувачі Twitter негативно відреагували на новину про зміну технічних характеристик майбутнього устрою. Багато хто прийшов до висновку, що компанія Samsung вирішила заощадити на комплектуючих. Якщо припущення потенційних користувачів смартфона підтвердяться, то його вартість повинна бути нижчою від заявленої.

Один з користувачів соціальних мереж провів порівняння майбутнього устрою від Samsung з OnePlus 8 Pro. За його словами, флагман китайської компанії має значно більше шансів стати бестселером, так як в своєму розпорядженні всі актуальними технічними особливостями. Все серію Galaxy S20 же можна буде віднести до середнього цінового сегменту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут