Багато хто вважає OLED-екрани Apple iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max і які Apple називає дисплеями Super Retina XDR, найкращими, що зустрічаються у смартфонах 2019 року випуску. І зазначається, що компанія працюватиме над тим, щоб зробити їх кращими у iPhone 2020. За даними The Elec, один з постачальників дисплеїв компанії додає нове обладнання для модернізації своєї виробничої лінії. LG Display може бути готовий в цьому році до постачання сенсорних панелей Apple з використанням технології об’єднаної плати LTPO. Задня панель покриває компоненти, що використовуються тонкоплівковими транзисторами, і є компонентом, що відповідає за включення і виключення окремих пікселів. Таким чином, він грає важливу роль в частоті оновлення дисплея (яка може бути 120 Гц на моделях Pro в цьому році) і споживанні енергії.

Apple може збільшити час автономної роботи iPhone 2020

Низькотемпературні дисплеї з полікристалічного оксиду (LTPO) були розроблені Apple і використовуються на годинниках Series 4 та Series 5. Вони на 15% ефективніші і споживають менше енергії, ніж поточні низькотемпературні полікремнієві дисплеї (LTPS), які зараз використовуються на iPhone з екраном AMOLED. Однією з переваг використання LTPO є те, що екран можна зробити тоншим. Якщо Apple вирішить використовувати цю технологію для моделей iPhone 2020, то теоретично компанія може продовжувати збільшувати розміри акумуляторів в телефонах, не збільшуючи їхню товщину.

Нова технологія, необхідна для виробництва гнучких дисплеїв AMOLED з використанням LTPO, заснована на обладнанні, яке вперше було комерційно використано Samsung. LG планує перевести це обладнання на свою лінію E6, розташовану в південнокорейській провінції Кенги. Продукція з цієї складальної лінії буде ексклюзивною для Apple. Також існує ймовірність того, що нова технологія знизить витрати Apple на захист AMOLED-дисплеїв.

Якщо аналітик TF International Мінґ-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) правий, то Apple випустить 5 нових моделей iPhone в цьому році, включаючи iPhone 9. Останній може бути випущений вже в березні з 4.7” LCD-дисплеєм. Хоча зовні він нагадуватиме iPhone 8, всередині він матиме той же 7-нм A13 Bionic, який в моделях 2019 року. Припускається, що ціна починатиметься від $ 399 або ≈ ₴ 9 415.

Чотири пристрої 2020 року, згідно з даними аналітика, будуть оснащені дисплеєм AMOLED. Це 5.4” iPhone 12 та 6.1” iPhone 12 Plus. Обидві моделі матимуть ширококутний та ультраширококутні сенсори. Apple iPhone 12 Pro також буде оснащений 6.1” дисплеєм, але у нього буде третій сенсор – телеоб’єктив. А iPhone 12 Pro Max, за словами аналітика, матиме 6.7” дисплей. Він також матиме три сенсори в тиловій камері та на додачу датчик ToF.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут