Місяць тому ми повідомляли про те, що Роберто Ескобар, брат знаменитого колумбійського наркобарона Пабло Ескобара, анонсував невмирущий складаний смартфон з гнучким екраном Escobar Fold 1.

Цього тижня стало відомо, що організатори виставки не дозволили показувати Escobar Fold 1 на CES 2020. Генеральний директор Escobar Inc. заявив, що основні гравці ринку смартфона побоюються появи подібного пристрою.

У мережі з’явилася листування між Асоціацією споживчих технологій (Consumer Technology Association) і генеральним директором Escobar Inc. Consumer Technology Association вважає, що присутність Escobar Fold 1 і його творців на виставці не буде «хорошою ідеєю».

Samsung боїться, що ми будемо присутні на одному і тому ж заході пліч-о-пліч, при цьому ми представляємо більш якісний продукт за відмінною ціною. Насправді, вони використовують свою силу, щоб змусити нас замовчати. Але вони забувають, що Пабло Ескобар був задовго до них і буде після них.

Рекламна кампанія Escobar Fold 1 була досить провокаційною. Компанія викладала відеокліпи за участю жінок в нижній білизні та інші ролики.

Нагадаємо, смартфон планували продавати за ціною 350 доларів (8,3 тис грн).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут