Компанія Huawei була не єдиною, яка за останній час потрапила під санкції США. До цього в схожій ситуації виявилася ZTE, але там були інші причини, і цьому виробнику вдалося вирішити проблему.

Можна лише гадати, чи не торкнуться найближчим часом аналогічні проблеми якусь іншу китайську компанію. Наприклад, Xiaomi. Це малоймовірно, так як Xiaomi не має телекомунікаційного бізнесу, так і в США пристрої цього виробника майже не представлені.

Але про всяк випадок у Xiaomi вже є варіанти дій. Топ-менеджер Xiaomi в інтерв’ю розповів, що компанія зараз оцінює ситуацію, в яку потрапила Huawei, і поки не помітила «ефекту зараження». При цьому вже зараз у Xiaomi є план Б. В чому саме він полягає, представник компанії не повідомив, але зазначив, що Xiaomi активно інвестує в китайських напівпровідникових виробників. При цьому було сказано, що бізнес-стратегія компанії не повинна бути обумовлена рішеннями політиків.

Читайте також  Букмекерская контора Фаворит Спорт и лучшие ставки на спортивные события

Крім того, джерело, звичайно, торкнулося питання смартфона Mi Mix Alpha. Нагадаємо, раніше з’явилися новини про те, що цей апарат нібито і зовсім може не вийти на ринок. Представник Xiaomi підтвердив те, що поки у компанії немає запланованого терміну запуску пристрою в продаж. При цьому про можливу відмову від проекту він не сказав.

В даний час ми стежимо за тим, щоб масове виробництво Mix Alpha відповідало нашим стандартам якості. Ймовірно, смартфон з’явиться, коли його виробництво досягне повної зрілості

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут