Американська корпорація Apple планує випуск двох бюджетних смартфонів на заміну iPhone SE в 2020 році. Про це повідомляє тайванське видання DigiTimes, посилаючись на інсайдерську інформацію.

Вихід представників другого покоління iPhone SE очікується в першій половині 2020 року. «Яблучна» компанія тримає в секреті відомості про ці гаджети. За попередніми даними, в березні з’являться дві бюджетні моделі смартфонів. Американський виробник мобільних пристроїв поки офіційно не підтверджував ці відомості. Інсайдери передрікають, що нова версія гаджета від Apple отримає назву iPhone 9. Передбачається, смартфон оснастять процесором A13 і він отримає зовнішню схожість з мобільними пристроями американської корпорації, які випускалися в 2017 році.

Інсайдери відзначають, заплановано виробництво і дорожчій версії iPhone SE з 6,1-дюймовим екраном. Вона повинна з’явиться в кінця 2020 або початку 2021 року. На сьогодні відсутня точна інформація про вартість і технічні характеристики нових гаджетів від Apple.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут