Компанія Apple анонсувала третю презентацію за осінь. Захід відбудеться в онлайн-форматі 10 листопада в 20:00 за київським часом. У відправленому запрошенні для журналістів використовується слоган: «One more thing» ( «Ще дещо»).

Варто припустити, що Apple представить перший iMac на власному процесорі ARM. Також можуть показати повнорозмірні навушники AirPods. Адже на початку жовтня з фірмових магазинів компанії почали прибирати навушники сторонніх виробників.

Разом з анонсом заходу, компанія також додала на свій офіційний сайт AR-пасхалку, що натякає на головний анонс прийдешньої презентації.

Користувачі, які мають відносно новенькі iPhone і iPad можуть клікнути на лого Apple в запрошенні, після чого потраплять в режим доповненої реальності. Після цього з’явиться анімація цього самого логотипу у вигляді яблука, яка дуже сильно нагадує кришку MacBook, яка відкривається і закривається.

Читайте також  Преимущества кaзино-онлайн

Нагадаємо, що до цього компанія використовувала в своїх комп’ютерах чіпи від Intel і тільки влітку 2020 року оголосила про відмову від них на користь власного рішення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут