В середині жовтня компанія Xiaomi стала поширювати нову прошивку MIUI 11. Одним з довгоочікуваних нововведень став штатний еквалайзер, який виявив користувач форуму Xiaomi під час вивчення чергової прошивки.

У коді «нічної» збірки MIUI 11 9.12.19, що належить додатку MiSound, один з користувачів виявив згадку еквалайзера. Пізніше розробнику XDA, що займається прошивкою LineageOS, вдалося активувати цю функцію, після чого він опублікував серію скріншотів, які демонструють функціональність нововведення.

Він пропонує регулювання звучання по семи частотним смугам. Крім цього, в еквалайзері з’явилася можливість виставлення обмеження максимальної гучності звучання в залежності від віку користувача. Всього Xiaomi додала три вікові групи: до 30 років, від 30 до 60 років і старше 60 років. Активувавши цю функцію можна відрегулювавши гучність кожного каналу окремо (лівий/правий), після чого необхідно зберегти профіль для подальшого швидкого перемикання.

У еквалайзері також вбудовані звукові профілі для різних типів навушників — для кожного варіанту програвання динаміків встановлено індивідуальні налаштування звучання. За словами розробників, яким вдалося випробувати можливості програми MiSound, реліз функції еквалайзера може затриматися через те, що він залишається недоступним навіть в «нічний» збірці MIUI 11.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут