Смартфон моделі Realme X50 5G від OPPO поступився по дизайну найближчому конкурентові – Redmi K30, створеному фахівцями з Xiaomi. Компанія розмістила в інтернеті перше офіційне зображення новинки, причому в повний зріст.

Відомий індійський інсайдер мукул Шарма недавно опублікував в Twitter перший рендер X50 5G, забезпечивши його додатковою інформацією. На ньому можна побачити задню панель гаджета з модулем основної камери, розташованим у верхньому лівому кутку корпусу, з тильної частини. Раніше передбачалося, що новинка за дизайном буде відрізнятися від аналогічних моделей, в той же час цього не сталося. Вибране колірне рішення не можна називати оригінальним, вважають експерти. У Всесвітній мережі також опубліковано фото, на якому смартфон тримає в руках користувач. Разом з тим, є зображення упаковки пристрою, в якій воно надійде в торгові мережі.

Шарма підтвердив наявність у нового гаджета камери перископну типу. Поряд з цим, є Дактилоскоп, розміщений на бічній частині корпусу апарату. Офіційна прем’єра смартфона Realme X50 5G очікується 7 січня 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут