Кілька днів тому з’явилися чутки про те, що смартфони Samsung лінійки Galaxy S11 всім своїм дружним сімейством представлять 18 лютого — за тиждень до відкриття галузевої виставки MWC 2020. Але зараз джерело називає нову дату, яка ближче до поточного моменту.

Як повідомив ізраїльський сайт, Galaxy S11 і Galaxy Fold 2 (який насправді не наступник нинішнього Galaxy Fold, а модель в новому формфакторі «розкладачка») дебютують не 18, а 11 лютого. Прем’єра відбудеться в Сан-Франциско, як і в минулому році.

Перенесення прем’єри Galaxy S11 на більш ранній термін насправді має дуже велике значення для Samsung. Раніше вже повідомлялося, що деякі компанії хотіли б «підсидіти» Samsung, випустивши свої смартфони до анонсу Galaxy S11. Зокрема, таке бажання приписували Xiaomi і її Mi 10. Але якщо Samsung анонсує свої флагмани раніше, то і в продаж вони надійдуть раніше — у інших компаній не буде шансів відповісти своїми конкурентами.

Ця теорія справедлива стосовно Galaxy S11, але ситуація щодо Galaxy Fold 2 поки незрозуміла. З огляду на досвід Galaxy Fold, не факт, що з Galaxy Fold 2 Samsung буде поспішати. Так що ця модель може надійти в продаж вже після всіх представників лінійки Galaxy S11.

Джерело: Sammobile

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут