Після досить важкого періоду Meizu зуміла втриматися на плаву і почала шлях до одужання. Потихеньку компанія повертається на ті ринки, які змушена була покинути через фінансові проблеми і плекає надію повернути собі звання «сильного бренду».

Надії компанії спрямовані в 2020 рік, і вона має намір зробити ставку на 5G-смартфони. Про це в інтерв’ю китайським виданням сказав головний технолог Meizu Лян Дунмін, за сумісництвом керівник групи з досліджень і розробок в області новітніх технологій. За його словами, 2020 рік стане роком масштабної появи комерційних 5G-мереж.

У планах Meizu на рік наступний — випуск не менше 4 флагманів з підтримкою мереж п’ятого покоління. До сьогоднішнього дня в модельному ряду компанії немає 5G-смартфона, а все через погану розвиненість мереж п’ятого покоління і вони чекали виходу Snapdragon 865 з модемом Snapdragon X55.За словами Лян Дунміна, останній стільниковий модем Qualcomm для роботи в мережах п’ятого покоління є більш зрілим рішенням. Meizu повинна серед перших випустити смартфон з Snapdragon 865 на борту, масове виробництво якого стартує в першому кварталі наступного року. На даний момент прототипи вже готові і проходять етап тестування, а допомагають в їх налагодженні фахівці Qualcomm.

Джерело: news.mydrivers

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут