Компанія Sony є одним з провідних виробників мобільних камер для смартфонів. Її сенсори використовуються в моделях практично всіх компаній, включаючи Apple, Google, OnePlus, OPPO, HUAWEI, Xiaomi та багатьох інших. Здавалося б, у компанії має все йти добре, але в реальності вона не справляється із замовленнями і навіть 24-годинний режим роботи не рятує ситуацію.

IMX 626

За словами Теруші Симідзу, очільника напівпровідникового підрозділу Sony, вже другий рік поспіль японська компанія не буде перериватися на новорічні свята, щоб продовжувати виробництво сенсорів для своїх партнерів. Він також розповів, що в цьому фінансовому році вони подвоїли витрати на виробництво до 2,6 мільярда доларів і запустили будівництво нового заводу в Нагасакі, який повинен почати працювати в квітні 2021-го.

«Судячи з нинішнього стану справ, навіть після всіх наших інвестицій в розширення потужностей цього може бути недостатньо. Ми повинні вибачатися перед нашими клієнтами, тому що ми просто не в силах виробляти достатньо продукції»

– зазначив Теруші Симідзу.

iPhone 11 Pro і 11 Pro Max

За прогнозами аналітиків, 2019 рік стане третім роком поспіль, коли поставки смартфонів падають в порівнянні з попереднім роком. Однак це ніяк не зменшує навантаження на Sony. Однією з причин цього є стрімке збільшення числа камер в смартфонах. Сьогодні навіть недорогі моделі оснащуються трьома або чотирма модулями і поки що тренд йде на збільшення. Так, майбутньому Samsung Galaxy S11 + інсайдери приписують п’ять датчиків на тильній стороні, а нові iPhone можуть отримати систему з чотирьох камер.

У травні цього року Sony заявила, що контролює 51% ринку сенсорів мобільних камер, а до 2025 фінансовому році націлена на досягнення 60%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут