За оцінкою компанії Counterpoint Research, світові продажі смартфонів з панелями AMOLED до кінця 2020 року перевищать 600 мільйонів штук. Якщо цей прогноз відповідає зростанню продажів на 46% в порівнянні з поточним роком. Аналітики вважають, що зростання буде забезпечено проникненням AMOLED в середній ціновий діапазон завдяки зусиллям китайських брендів, включаючи Huawei, Vivo, Oppo, Realme і Xiaomi.

Технологія AMOLED робить можливим випуск смартфонів зі складними екранами — це нова тенденція галузі. Крім того, мала товщина дисплеїв AMOLED залишає більше місця для інших компонентів і дозволяє розміщувати під екраном дактилоскопічний та інші датчики.

Провідним виробником смартфонів з екранами AMOLED є компанія Samsung, яка в 2019 році забезпечила 45% загального обсягу продажів. На другому місці знаходиться Apple з 16%, на третьому — Oppo з 11%. Флагманські моделі з панелями AMOLED в 2019 році випустили всі провідні бренди.

Читайте також  Облачная АТС для офиса: преимущества

Одним з факторів, що обмежують швидкість переходу на AMOLED, аналітики називають недостатню продуктивність ліній, що випускають ці панелі. Близько 90% поставок панелей AMOLED для смартфонів забезпечує один виробник — компанія Samsung Display.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут