Експерти AnTuTu перерахували смартфони, лідируючі по швидкості завантаження інформації на смартфонах за допомогою інтернету. На перших позиціях опинилися гаджети Huawei.

У своїй роботі аналітики брали до уваги затримку роботи, середній темп, максимальну швидкість вивантаження і завантаження. Краще за всіх виявився Huawei Mate 30 Pro 5G. Він до того ж став єдиним смартфоном з середньою швидкістю завантаження – більше 10 Мб / с і затримкою всього 40 мс. Далі розташувався Huawei Mate 30 5G. У цього гаджета варто відзначити максимальні параметри по завантаженню – 1291,93 Мб / с і середню затримку – 41,5 мс. Замкнув топ-3 Xiaomi Mi Pro 5G, який помітно гірше лідера переліку AnTuTu.

Розподіл по позиціях за результатами тестування швидкості в Wi-Fi залежить від різних особливостей. Але навіть в цьому випадку зазначені вище смартфони Huawei теж стали кращими. У першій десятці експерти знайшли місце також Samsung Galaxy Note 10+ 5G і OnePlus 7 Pro.

Раніше повідомлялося про створення компанією Huawei смартфона з поворотною потрійною камерою. Подібний мобільний апарат вже представила фірма Asus, але у того всього лише два об’єктива.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут