Деградація акумулятора смартфона в процесі експлуатації, що призводить до зменшення його ємності, неминуча. Але в деяких випадках складається враження, що виробника не влаштовує природний темп старіння.

На форумах підтримки Apple і Reddit недавно стали з’являтися скарги користувачів смартфонів iPhone X, виявили, що час роботи цих пристроїв на одній зарядці впало до такого ступеня, що викликає думки про необхідність заміни батареї. За словами одного з постраждалих, його iPhone X відключається, коли в батареї залишається 20% заряду.

Компанія Apple у відповідь нагадала, що “звичайна батарея розрахована на збереження до 80% своєї первісної ємності при 500 повних циклах зарядки при роботі в нормальних умовах. Річна гарантія включає в себе гарантійне обслуговування несправного акумулятора. Якщо термін гарантії закінчився, Apple пропонує обслуговування акумулятора за плату”.

Так що покупці пристрою вартістю близько 1000 доларів повинні бути готові до того, що по закінченню гарантійного терміну батарею доведеться міняти за свій рахунок. І станеться це, судячи зі скарг користувачів, менш ніж через два роки після покупки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут