Днями президент Samsung Electronics Ян Сон заявив про успішні продажі першого гнучкого смартфона компанії Galaxy Fold, назвавши цифру в 1 мільйон реалізованих пристроїв. Але, як пізніше уточнили представники Samsung, дана заява помилково.

Samsung Galaxy Fold

Офіційна заява глава Samsung Ян Сон зробив 12 грудня. Виглядало воно так:

«Мені здається, що вся справа в тому, що ми продаємо вже мільйон цих пристроїв. У світі є мільйон користувачів, які хочуть користуватися цим гаджетом за $ 2000 », – сказав президент Samsung Electronics Ян Сон.

Але, як пізніше зазначили в прес-службі південнокорейської корпорації, Янг Сон, по всій видимості, дещо перебільшив реальні продажі, переплутавши планові значення виробника на поточний рік з реально відвантаженими пристроями.

Samsung Galaxy Fold

За підрахунками незалежних аналітиків, Galaxy Fold був проданий в діапазоні від 400 000 до 500 000 одиниць. Дослідники відзначають, що хоча це число практично в два рази менше оголошено главою південнокорейського бренду, для смартфона вартістю $ 1980 це дуже вражаючий показник.

За даними аналітиків, в 2020 році Samsung планує продати не менше 6 мільйонів гнучких смартфонів, включаючи готується до виходу  Galaxy Fold 2 з більш гуманним цінником. Як очікується, вже до 2021-го продажу таких пристроїв досягнуть позначки в 20 мільйонів екземплярів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут