Через півтора року після презентації смартфона Find X компанія OPPO оголосила дату прем’єри і основні специфікації наступної моделі фірмової флагманської лінійки. Новинка отримає новітній процесор Snapdragon, модифікований сенсор камери та інші поліпшення порівняно з попередником.

На конференції в Шеньчжені представники OPPO повідомили, що друга ревізія флагмана буде побудована на базі мобільної платформи Snapdragon 865. Ще однією особливістю гаджета стане новий сенсор основної камери, розроблений Sony – імовірно мова йде про датчик з підтримкою нової технології японського вендора. За заявою OPPO, при розробці нової камери особлива увага приділялася чотирьом аспектам: швидкому автофокусу, високій роздільній здатності, високої чутливості та широкому динамічному діапазону.

Одним з найважливіших напрямків розробки Find X2 став дисплей майбутньої новинки. За словами представників компанії, 80% взаємодії зі смартфоном здійснюється за допомогою екрану, тому при створенні Find X2 акцент робився на роздільній здатності, частоті оновлення та точну передачу кольору дисплея. Виробник матриці нового флагмана не повідомляється. Невідома поки і схема розміщення селф-камери: не виключено, що апарат отримає подекранний датчик, хоча ця інформація ще не підтверджена.

Анонс OPPO Find X2 відбудеться в першому кварталі 2020 року, детальні технічні характеристики і ціна смартфона ще не оголошені.

джерело: androidauthority.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут