Смартфон Redmi K30 отримав потужний динамік і стандартний 3,5-мм роз’єм для стерео-навушників. Новий гаджет, відзначають експерти, можна буде порівняти з актуальних Redmi K20, в якому встановлена ​​така ж аудіосистема.

У Всесвітній мережі розмістили офіційний тизер нового мобільного пристрою. Китайська компанія Xiaomi, що володіє названим брендом, розкрила інформацію про деякі можливості гаджета. Апарат отримав гучномовець типу 1217, застосовуваний для озвучування фонограм підвищеної потужності. Ті користувачі, які знайомі з тим, як функціонує аудіо-тракт у Redmi 20К, можуть отримати попередню інформацію про потенційні можливості нового девайса, відзначають експерти. Перспективний апарат має другу особливість, якої є вхід для навушників, хоча раніше передбачалося, що новий виріб не отримає даний роз’єм.

Тизер, розміщений в інтернеті, спростував подібні чутки. Згідно з наявною інформацією, новий смартфон Redmi K30 з потужним динаміком представлять широкій громадськості 10 грудня цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут