Як виявилося, лінійка смартфонів OnePlus 8 наступного року розшириться до трьох моделей і буде більше схожим на лінійку флагманів Samsung. Базовим стане OnePlus 8, варіант дорожче і побільше – OnePlus 8 Pro. А на цих рендерах позує третя, початкова версія – OnePlus 8 Lite, про яку досі практично нічого не було чути. Що ж це за смартфон такий?

Модель середнього рівня явно не на топовій платформі. Джерело поки не призводить повних технічних подробиць: повідомляється лише, що OnePlus 8 Lite отримає екран OLED з вбудованим сканером відбитків пальців діагоналлю приблизно 6,4-6,5 дюйма, а його габарити складуть 159,2 х 74 х 8,6 мм.

Але подивіться на дизайн моделі! Врізана по центру фронтальна камера і прямокутний блок основної камери, винесений в кут, – все це ледь чи не в точності повторює Samsung Galaxy S11e. Це наштовхує на думку, що оформлена таким чином основна камера (її ще називають L-подібної, але тут все залежить від кількості датчиків) буде у великій кількості нових смартфонів. Як і продірявлений екран.

Що ж стосується самого OnePlus 8 Lite, то він, швидше за все, вийде разом зі старшими братами навесні 2020 року і буде конкурувати з моделями середнього рівня на зразок Samsung Galaxy A71.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут