Не багато знають про те, що найбільшим виробником електромобілів і гібридів до останнього часу була зовсім не американська Tesla, а китайська компанія BYD. І хоча обсяги поставок обох виробників були досить близькі, BYD трохи випереджала Tesla. Але зараз, після того, як Tesla успішно подолала всі труднощі виробничих процесів, дітище Ілона Маска вийшло наперед і стало найбільшим виробником електрокарів в світі.

За даними на жовтень поточного року поставки електромобілів Tesla склали 807 954, BYD – 787 150. Причому тут потрібно враховувати один важливий момент: Tesla виробляє тільки електромобілі, в той час як в структурі поставок BYD враховуються і електромобілі, і спільні гібриди.

Треба зазначити, що незабаром розрив в обсягах поставок двох лідерів сегмента стане ще більше. Продажі електрокарів BYD в Китаї падають (за листопад продано всього 11 220 електромобілів і гібридів – падіння в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 62,7%), а за межами Піднебесної вони практично не представлені. З Tesla все в точності навпаки: продажі ростуть (правда, переважно за рахунок Model 3) Як в США, так і в Європі. Нещодавно запущений китайський завод уже працює на склад, скоро стартують офіційні продажі. А в наступному році обсягу продажів додасть пікап Cybertruck. Так що відібрати звання найбільшого виробника електрокарів у Tesla в найближчі кілька років навряд чи хтось зможе.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут