В операційних системах Android 9 і 10 з’явилася нова корисна функція, яка блокує додатки, що відволікають увагу користувачів. Вона отримала назву «Режим фокусу». Опція блокує оповіщення від додатків, пов’язаних з рекламою і покупкою контенту.

Утиліта працює тільки після її активації в налаштуваннях. У бета-версії нових операційних систем вона була включена за замовчуванням, що викликало масу незручностей, особливо у нових користувачів смартфонів з Android. Власники пристроїв отримали можливість самостійно редагувати перелік додатків, які можуть їх відволікати.

«Режим фокуса» можна включати за розкладом або вручну. За замовчуванням в налаштуваннях вказаний період з 9 до 17 годин в будні дні. У блозі Google мовиться, що опція буде оновлюватися на основі побажань користувачів.

Утиліта доступна у всіх смартфонах з програмою «Цифрове благополуччя», ініційоване Google. Воно включає в себе кілька опцій, що дозволяють захистити портативний пристрій від злому, а також оптимізувати його роботу. Також Google працює над створенням спеціальної оболонки операційної системи для дитячих пристроїв з лімітованим трафіком в інтернеті і можливістю перегляду історії браузера.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут