В мережі з’явилися характеристики смартфонів iPhone 2020 року. За попередніми даними, Apple готує до релізу відразу п’яти пристроїв.

Мова йде про моделі iPhone SE 2, iPhone 12, iPhone 12 Plus, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max, про які раніше повідомляли інсайдери в Apple. Вартість iPhone SE 2 складе приблизно 400 доларів. Він отримає дисплей на 4,7 дюймів і однокристальний чіп A13. Основна камера пристрою буде мати дозвіл на 12 мегапікселів. Єдиним важливим доповненням смартфона стане підтримка бездротової зарядки.

Дванадцяте покоління пристроїв буде мати відразу чотири варіації. Найменша з них отримає дисплей на 5,4 дюйма. В якості основи для смартфона буде застосовуватися чіп A14 разом з 4 гігабайтами оперативної пам’яті. За автономність пристрою буде відповідати акумулятор на 1,8 тисячі міліампер годин.

iPhone 12 Plus отримає дисплей на 6,1 дюйма і акумулятором на 3,1 тисячі міліампер годин. За флагманський смартфон від Apple доведеться віддати до 900 доларів. Версія iPhone 12 Pro буде відрізнятися від збільшеної тільки потрійний камерою і 6 гігабайтами оперативної пам’яті замість 4. Вся лінійка пристроїв також може перейти на USB Type-C через те, що Lightning швидко виходить з ладу.

iPhone 12 Pro Max стане повним аналогом iPhone 12 Pro, але з дисплеєм на 6,7 дюйма. Також збільшиться і обсяг його акумулятора, який складе 4 тисячі доларів. За найдорожчий iPhone 2020 роки доведеться віддати приблизно 1200 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут