Компанія Google в даний момент активно працює над наступною версією своєї мобільної операційної системи — Android 11 R. Відомості про чергове відміну майбутньої платформи виявили учасники спільноти мобільних розробників XDA Developers.

За даними джерела в Android 11 з’явиться нововведення, про яке мріяли багато користувачів смартфонів.

Справа в тому, що в “літаковому режимі смартфони на основі Android відключають всі бездротові з’єднання одним махом”. Такий простий підхід виявляється досить незручним, коли ви слухаєте музику через навушники з Bluetooth або дивитеся фільм, а потрібно швидко вимкнути Wi-Fi і мобільний зв’язок.

На даний момент через інструменти для розробників ADB (Android Debug Bridge) можна налаштувати, які із з’єднань відключати в режимі “літака”, однак це метод не підходить більшості користувачів. Судячи з усього, в Android 11 ця проблема може бути вирішена.

Розробники пропонують реалізувати «контекстне» відключення Bluetooth. У режимі «літака» Bluetooth не буде автоматично вимикатися, якщо використовуються профілі Bluetooth A2DP або Bluetooth Hearing Aid. Профіль A2DP використовується більшістю бездротових навушників для передачі стереозвуку, а Bluetooth Hearing Aid — слуховими апаратами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут