У мережі з’явилася реклама Samsung, що просуває майбутній анонс смартфонів лінійки Galaxy A 2020. Традиційно, перші ластівки Galaxy A 2020 року будуть представлені публіці не чекаючи Нового року, в грудні.

Постер, присвячений Samsung Galaxy A 2020 демонструє екран з вирізом під фронтальну камеру в стилі Galaxy Note10 і пропонує запам’ятати дату 12 грудня 2019 року. Також з’явився рекламний ролик, де перераховуються моделі Galaxy A поточного року, а в кінці дається те ж саме зображення.

Інформатор, який звернув увагу на рекламу, також зазначив, що недавні рендери Galaxy A51 і Galaxy A71, створені відомим майстром мережевих витоків Стівеном Хаммерстоффером (Steve Hammerstoffer) під псевдонімом OnLeaks, найбільш точні. Вони показують смартфони в стилі лінійку Galaxy S11.

Як очікується, саме Samsung Galaxy A71, а не Galaxy S11, стане першою моделлю виробника з датчиком зображення роздільною здатністю 108 Мп. А під назвою Galaxy A81 в ряді регіонів може вийти давно очікувана здешевлена модель Galaxy Note10 Lite. За попередніми даними, серія смартфонів Samsung Galaxy A 2020 року включає майже десяток моделей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут