Японська компанія Sony недавно провела прес-конференцію в Китаї. Під час заходу глава підрозділу Sony за рішеннями в області обробки зображень і датчиків розповів про найближчі плани компанії.

Масове зростання попиту на багатокамерні і великогабаритні датчики зображення на ринку мобільних телефонів перевершив очікування Sony. Цього року найбільшою популярністю користувався 48-мегапіксельний датчик Sony IMX586. Наступного року популярність набиратимуть 64-і 108-мегапіксельні датчики. Sony нарощує виробництво, щоб не поступатися конкурентам.

Крім того, компанія заявила, що вона планує істотно поліпшити якість своїх датчиків зображення. В наступному році камери Sony повинні будуть демонструвати більш якісний HDR, поліпшені результати при недостатньому освітленні, високошвидкісну фокусування. Крім того, компанія поставила перед собою амбітну мету: довести якість мобільних камер до рівня професійних дзеркальних камер.

Японський технічний гігант планує використовувати нові технології, щоб запропонувати на смартфонах розширений динамічний діапазон HDR з одночасним якісним розмиттям фону в реальному часі, а також підвищити швидкість автофокуса навіть в темних умовах.

Очікується, що цього року продажі Sony складуть близько 9,5 млрд доларів, з них підрозділ датчиків зображення принесе близько 8,1 млрд доларів. Найбільший попит забезпечить китайський ринок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут