Під час великих знижок мало не всі магазини в інтернеті влаштовують розпродажі. Багато хто дивується, адже на перший погляд незрозуміло, де виробники примудряються знаходити кошти для видачі нам настільки щедрих знижок. Після уважного огляду можна прийти до простих висновків: ніяких знижок немає, адже багато хто просто завищує ціну за кілька днів до розпродажу, а потім пропонує купити товар з неіснуючим дисконтом.

На жаль, цей спосіб працює, адже далеко не всі стежать за ціноутворенням. Сьогодні ми хочемо розповісти вам про просто неймовірну знижку в 50 000 доларів. Відзначимо відразу, купити такий товар в Україні вам швидше за все не вдасться, але ми не будемо стверджувати, адже виробник запевняє про безкоштовну доставку в рамках акції Cyber Week. Настільки щедру пропозицію можна знайти на офіційному сайті Samsung в США.

Як повідомляється, гігантський 98-дюймовий телевізор Samsung Q900 QLED Smart 8K UHD отримав знижку в 50 000 доларів. Щоправда коштував він перед цим 99 999 доларів, а значить дана модель продовжує залишатися недоступною абсолютній більшості покупців. Для справжніх фанатів технологій працює безвідсотковий кредит. Згідно з його умовами, потрібно виплачувати 1 041.67 долара довгих 48 місяців.

Samsung Q900 QLED Smart 8K UHD являє собою одну з найкрутіших моделей на ринку. Це і роздільна здатність 8К, і найбільш проривна технологія дисплея на квантових точках. Виробник запевняє, що новий алгоритм AI апскейлінг дозволить перетворити навіть картинку 720р в повноцінне 8К, яке здивує своєю чіткістю навіть найвимогливіших покупців. Посилання на офіційний сайт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут