Віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбинг (Lu Weibing) виділяється на тлі інших лідерів компаній тим, що він, по-перше, активно спілкується з користувачами соціальної мережі Weibo, відповідаючи на їх питання та публікація різні тизери.

По-друге, перед анонсом наступного флагманського смартфона лідер Redmi переходить зі свого старого телефону на новий смартфон. Після чого він починає бомбардувати мережу всілякими тизерами, які крупицями підносять особливості новинки.

Надійний мережевий інформатор Xiaomishka звернув увагу на те, що Лу Вейбинг вже почав залишати свої повідомлення в Weibo зі смартфона Redmi K30, а це означає, що найближчі дні повинні бути дуже насиченими новинами, пов’язаними з цією очікуваною новинкою.

Сьогодні в Мережі з’явилося передбачуване живе фото новинки, але пізніше стало, що це Samsung Galaxy S10+, на який в редакторі наклали робочий стіл MIUI. Варто додати, що Samsung Galaxy S10+ видають за Redmi K30 вже не в перший раз.

Офіційна презентація Redmi K30 запланована на 10 грудня, тобто наступного тижня смартфон буде згадуватися в новинній стрічці по кілька разів на день.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут