Компанія Huawei почала поширювати стабільну версію глобальної прошивки EMUI 10 на основі свіжої операційної системи Android 10 для смартфона Huawei Mate 20 Lite.

Відповідно до джерела, зараз почався ранній етап поширення прошивки в європейських країнах. Незабаром очікується міжнародний реліз.

Huawei Mate 20 Lite отримує прошивку EMUI з номером 10.0.0.148. Оновлення важить чимало – цілих 4 ГБ. Користувачі, які брали участь в бета-тестуванні EMUI 10 також почали отримувати фінальну версію з усіма виправленнями. Перед оновленням рекомендується зробити резервну копію інформації з смартфона.

Прошивка EMUI 10 приносить всі нововведення Android 10 і значні зміни призначеного для користувача інтерфейсу – новий дизайн в «журнальному» стилі з заголовками і колонками, а також повноекранну жестовую систему управління. На «завжди включеному» екрані можна налаштовувати колірні схеми, додалися нові віджети. З EMUI 10 користувач може одночасно працювати на смартфоні і ноутбуці за допомогою клавіатури і миші.

Джерело: ixbt.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут