Після вчорашньої прес-конференції Чжао Мін (Zhao Ming), президент Honor, поспілкувався з журналістами і зробив кілька цікавих заяв.

Зокрема, було порушено питання рейтингу кращих камерофонів DxOMark і місце, яке займуть в ньому Honor V30 і Honor V30 Pro. За словами президента, нові флагманські смартфони Honor V30 і Honor V30, а також, ймовірно, наступні пристрої компанії не зможуть взяти участь в оцінці DxOMark через стандартів, які встановлюються і постійно коригуються відомої лабораторії, що займається тестуванням камер.

Чжао Мін зазначив, що багато з показників, які DxOMark використовує для оцінки, засновані виключно на можливості апаратних пристроїв. У міру того, як поліпшуються технічні характеристики обладнання, ростуть і оцінки. Саме тому камери Honor V30, які не виходять за раніше встановлені рамки з точки зору чистого апаратного забезпечення, не вписуються в систему підрахунку очок DxOMark. Нагадаємо, головний модуль Honor V30 запозичений у випущеного ще навесні Huawei P30 Pro.

З його позицією можна сперечатися, але якщо він правий, то програмні нововведення, реалізовані в камерах Honor V30 і Honor V30 Pro, не дозволять смартфонам піднятися високо в рейтингу DxOMark.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут