Компанія Visionox, яка є постачальником екранів для смартфона Xiaomi Mi Mix Alpha з оперізувальним дисплеєм і Xiaomi Mi Note 10, показала кілька цікавих прототипів на триденному заході, що проходив у Хефей, провінції Аньхой Китаю.

По-перше, Visionox продемонструвала свою гнучку панель AMOLED, яка згортається в рулон. Розробники стверджують, що в згорнутому стані площа мобільного пристрою можна зменшити сильніше, ніж при використанні складаний конструкції.

Цілком очевидно, що до того, як ця технологія буде реалізована в реальному продукті, пройде ще досить багато часу. Справа в тому, що на виставці виробник показав тільки сам дисплей, який навіть не був уміщено в корпус якогось прототипу.

Крім того, Visionox також продемонстрував складаний смартфон-розкладачку, яка згинається за таким же принципом, що і Motorola Razr 2019. Головною відмінністю є те, що задня панель в розкладеному стані у нього виглядає так само, як задня панель звичайного смартфона. Додаткового екрану в складеному стані у користувачів немає.

Складаний смартфон-розкладачка оснащений AMOLED-дисплеєм діагоналлю 6,47 дюйма. Visionox додає, що в розкладеному стані користувачі не відчують складку в центрі. Телефон оснащений каплевидним вирізом під фронтальну камеру, в складеному стані товщина становить 13,3 мм.

Нарешті, Visionox також продемонстрував смартфон практично без рамки. Телефон має крихітний підборіддя шириною 1,5 мм в нижній частині і рамку шириною по 0,7 мм з трьох інших сторін. Екран займає 96,57% площі лицьовій панелі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут