На виставці IFA 2019 у вересні компанія Huawei продемонструвала свій перший розумний телевізор, який отримав назву Huawei Smart Screen. Пристрій вже почав продаватися на китайському ринку, хоча відомостей про його успіхи ми поки не чули.

Проте, з’явилася інформація про те, що Huawei Smart Screen в даний момент готується до глобального запуску. Після отримання сертифіката Bluetooth розумний телевізор Huawei Smart Screen з’явився на сайті Wi-Fi Alliance.

Пристрій одержав модельний номер OSCA-550Y, який підтверджує, що мова йде про 55-дюймовий дисплей. Пізніше на міжнародному ринку повинні з’явитися моделі з екранами діагоналлю 65 і 75 дюймів.

Також сертифікат підтверджує, що глобальна версія Huawei Smart Screen буде працювати під управлінням операційної системи HarmonyOS, точно так же, як і китайські версії.

Фахівці стверджують, що вихід глобальної версії Huawei Smart Screen відбудеться у найближчий час. Спочатку Huawei Smart Screen з’явиться в Європі, а потім і на інших основних світових ринках.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут